Hakkımda

Sem GÖKSU Kimdir?

1983 İstanbul doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi bilgisayar programcılığı ve Newport üniversitesi bilgisayar mühendisliği mezunuyum. İlk sürümünden itibaren .net teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Bir çok küçük, orta ve büyük ölçekli proje de geliştirici yada yönetici olarak görev aldım. Şuanda bireysel ve kurumsal firmaların ihtiyaçlarına özel, teknolojik gelişmelere, uluslararası trendlere ve best practice’lere uygun web yazılım çözümleri üretmekteyim.

2007 yılından beri bireysel ve kurumsal yazılım geliştirme eğitmenliği yapmaktayım. .NET Framework, C#. NET, SQL Server, ADO.NET, WPF, Windows Formları,   ASP.NET Web Formları, ASP.NET MVC, XML Web servisleri, WCF konularında eğitimler vermekteyim.

.NET Teknolojileri üzerine yayınlanmış ellinin üzerinde makalem bulunmaktadır. Yazilimgunlugu.com'un kurucusu ve editörü, Yazgelistir.com'da da editörlük yapmaktayım.
mask
1983 İstanbul doğumluyum. Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı ve Newport üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum.